Ваш надійний фінансовий партнер!
укр | ру

Найвигідніші кредити в Україні: Банки чи «Гроші 24»?

Найвигідніші кредити в Україні: Банки чи «Гроші 24»?

10.04.2020
 

У пошуках вигідної пропозиції щодо кредиту, люди вивчають різні джерела реклами: від дощок оголошень та друкованих видань, до інтернет-майданчиків та фасадів банківських установ. Усі пропонують вигідні умови та мінімальні відсотки, але у значної частини цих пропозицій реальність є не такою привабливою, як здається на перший погляд.

У цій статті ми постараємося розібратися, де можна знайти найвигідніші кредити в Україні під різні цілі, а також які умови пропонують найпопулярніші фінансові організації: системні банки та небанківські кредитні установи.

Найвигідніші кредити в Україні: Банки або «Гроші 24»?

На українському ринку кредитування найбільшою популярністю користуються два типи фінансових організацій: системні банки та небанківські фінансові установи. Спільно вони забезпечують видачу понад 80% усіх позик у країні. Кожна має свої переваги та недоліки:

Системні банки – класичний позичальник із низькими відсотковими ставками

Системні банківські установи є найпоширенішими кредиторами в Україні. Завдяки своїй масштабності та строгому регулюванню з боку НБУ, вони пропонують досить низькі відсоткові ставки, що приваблює значну частину клієнтів.

Ключовим недоліком системних банків вважається суворе підпорядкування нормативам НБУ за критеріями відбору позичальників. Вони висувають суворі фінансові вимоги, зокрема: надання довідки про доходи, наявність хорошої кредитної історії, відсутність позик в інших фінансових організаціях тощо. Великі суми видаються лише як цільових кредитів: під купівлю автомобіля, нерухомості тощо. Взяти кредит без пояснення причин – не вийде, а термін оформлення може тривати на тижні.

Класичні банки можуть видавати найвигідніші кредити в Україні для фізичних та юридичних осіб, але тільки за умови відповідності позичальника цілій низці жорстких вимог, встановлених НБУ. Наприклад, «Альфа-Банк» та «Приват Банк» пропонують позики під 16-18% річних у гривні під купівлю нерухомості зі строком погашення до 20 років. Але тут же, у банку «Південний», такий кредит обійдеться вже в 23% річних.

Через нестабільну економічну ситуацію в країні, спостерігається скорочення суми видач та почастішання відмов у кредитуванні навіть надійним клієнтам з хорошими кредитними історіями – це обмежує можливості для більшості бажаючих отримати реально вигідний кредит.

Небанківські фінансові організації – мінімум вимог

Небанківські фінансові організації є приватними кредиторами, які не підпадають під нормативи НБУ, тож вони можуть видавати кредити на індивідуальних умовах під будь-які цілі. Вони є єдиною можливістю для більшості позичальників взяти кредит на вигідних умовах в Україні з низькими відсотковими ставками, без довідки про доходи та позитивну кредитну історію.

Компанія «Гроші 24» є класичною небанківською фінансовою організацією, що надає кредити під заставу нерухомості чи автомобіля. Тут можна взяти позику на вже звичних для всіх умов: сума до 30 млн гривень (до 80% вартості заставного майна) під 18-24% річних.

Особливістю роботи компанії є абсолютна прозорість кредитування – клієнти можуть бути впевнені у відсутності додаткових платежів або прихованих комісій, які часто використовуються системними банками для збільшення маржинальності (вартості для клієнта) позик, що видаються. Також процедура оформлення кредиту займає не більше 2-х годин та потребує мінімальний пакет документів: паспорт та право власності на нерухомість. Завдяки цьому ви зможете отримати позику на будь-які цілі готівкою або банківську картку вже в день обігу.

Через низькі процентні ставки, відсутність суворих вимог до позичальника та оперативної видачі позики, небанківську фінансову організацію «Гроші 24», можна назвати найкращим кредитором, що видає найвигідніші кредити в Україні , за співвідношенням : вартість, простота оформлення та оперативність видачі.

Залишилися питання чи хочете оформити кредит під заставу нерухомості? Зверніться до наших менеджерів!

Всі публікації
Заявка на кредит
Залишились питання? Задайте їх фахівцю!

Кредитна історія відображає сумлінність позичальника - так вважають абсолютно всі банки...Переглянути

Дзвонять колектори: що робити і коли чекати у гості...Переглянути

Приклад розрахунку вартості кредиту
  • Сума кредиту: 100 000 гривень
  • Відсоткова ставка: 22% річних
  • Вартість заставного об'єкту: 200 000 гривень
  • Графік погашення: лише відсотки
  • Термін кредитування: 12 місяців.

  Витрати на оформлення кредиту
  Нотаріус послуги:

  • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
  • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.
  Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 28 200 грн.
  З урахуванням відсотків та суми кредиту: 128 200 грн.

  Сума переплат може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.
  Максимальна річна ставка 30%, включаючи судний відсоток, а також інші витрати, комісії за рік.