Ваш надійний фінансовий партнер!
укр | ру
Кредит під заставу нерухомості

Сума кредиту – до 80% від вартості застави
Ставка за кредитом – від 1,5% на місяць
Подати заявку

Кредит під заставу автомобіля

Сума кредиту – до 80% від вартості застави
Ставка за кредитом – від 1,5% на місяць
Подати заявку

Терміновий викуп нерухомості

Сума викупу до 85% від вартості нерухомості
Термін викупу нерухомості до 1-2 робочих днів
Подати заявку

Кредити від компанії «Гроші 24»: швидко, зручно, вигідно
 
Уже 8 років ми вирішуємо фінансові проблеми наших клієнтів

«Життя практично будь-якого українця неможливе без кредитів. Напевно, кожен із нас хоч раз у житті оформлював кредит. І в цьому немає нічого дивного, стрімке зростання економіки у 2000-х зробило споживчі кредити загальнодоступними та значно знизило вимоги до позичальника. Але потім була світова фінансова криза (2008-2009 рік), а через 4 роки після неї проблеми в економіці через політичну нестабільність. І тільки економіка, що оправилася, занурюється в безодню нової кризи.

Подібний стан справ знизив доходи українців (інфляція), а одночасний обвал ринку кредитування поставили багатьох у незручне становище — грошей не вистачає, але взяти їх нема де. І ось у цей період на арену виходить новий гравець небанківські фінансові установи (НФУ).

ДЕТАЛЬНІШЕ
НФУ як альтернатива звичайному банку

Секрет такої популярності НФУ (до яких належить і компанія «Гроші24») серед народу дуже простий — ми відкриті всім. Не маючи таких суворих вимог до позичальника, ми здатні надати позику навіть найбезнадійнішим, з погляду банку, клієнтам.

Ми НЕ вимагаємо:

 • довідки про доходи;
 • ідеальної кредитної історії;
 • поруки та ін.

Зараз отримати кредит у банку схоже на подвиг, бо для цього потрібні підтвердження стабільності доходу, майже ідеальна кредитна історія та заставне майно. При цьому жодних гарантій отримання кредиту ви не отримаєте. Більше того, ймовірність позитивного рішення щодо кредитної заявки коливається в районі 50%-75%. Природно, що багато хто починає шукати альтернативу і знаходить її в особі НФУ.

Чим «Гроші24» відрізняється від банків та інших НФУ?
Досвід

Ми на кредитному ринку вже понад 5 років. За цей час ми заробили собі гарну репутацію та довіру клієнтів, що вигідно відрізняє нас від інших. У деяких клієнтів небанківські фінансові установи викликають певні підозри та недовіри. Але це не дивно, адже ми разюче відрізняємося від звичних банків, причому на краще. З іншого боку, і нечесних на руку гравців, які беруть участь у шахрайських схемах, теж вистачає. Саме тому час перебування на ринку відіграє не останню роль. Лише компанії, що ведуть свою діяльність протягом декількох років можна вважати досить надійними. А ось фірм одноденки краще уникати

Прозорість та чесність

Наша репутація будується на повній відкритості. Багато банків та НФУ часто заманюють клієнтів, пропонуючи низькі відсотки. При цьому їх договори приховують підводне каміння у вигляді додаткових виплат чи відсотків. Як правило, про них ви не дізнаєтесь, доки не почнете виплачувати кредит. Компанія «Гроші24» категорично не підтримує подібне ведення справ, оскільки воно негативно позначається на діловій репутації.

Оперативність

Якщо ви хоч раз оформляли кредит у банку, то, напевно, знаєте, що це справа нешвидка. Залежно від банку та суми кредитусправа може затягтися від кількох годин до кількох тижнів. Звичайно, це підходить не всім, тому що бувають випадки, коли гроші потрібні тут і зараз.

Доступність

На відміну від банків компанія «Гроші24» може надати кредит практично всім охочим. Ми не вимагаємо величезної кількості документів чи ідеальної кредитної історії. Одним словом, «Гроші24» — це чудовий спосіб швидко отримати кредит на вигідних умовах.

Три простих кроки для отримання грошей
 
Заявка

Залишити заявку можна зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують за умовами та дадуть відповіді на всі питання

Оцінка

Під час особистої зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи та підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей та обраних вами умов

Видача

Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою

Переваги роботи з нами
 
Не вимагаємо довідки про доходи

Отримання кредиту здійснюється за наявності паспорта та ідентифікаційного коду

Оперативне узгодження

Видача коштів відбувається в найстисліші терміни, а саме 1-2 години

Обслуговуємо клієнтів із чорного списку

Працюємо з клієнтами, які мають негативну кредитну історію

Прозорі умови

Працюємо без передоплат та страховок. Усі платежі обумовлюються до отримання кредиту

Останні відгуки
 
Антоніна

Вже не сподівалася, що в когось вийти отримати кредит, з моєю поганою кредитною історією, в компанії Гроші 24 допомогли. Дякую.

Сергій Плохотник

Ця компанія - відмінний варіант для тих, хто цінує свій час, гроші та нерви. Кредит оформили швидко, обслуговування якісне, і найголовніше - те, що оплата відбувається лише за фактом виконаної роботи

Велике дякую, менеджерам компанії гроші24. Мені надали швидкі та якісні послуги з видачі кредиту під заставу автомобіля. Позитивну відповідь вже отримала через 20 хв з моменту, коли зайшла до менеджерів на відділення.

Прекрасний молодий колектив, привабливі хлопці, які знають і з розумінням ставляться до кожного клієнта.

Оформити кредит готівкою

Кредит без довідки про доходи. У житті кожної людини може настати момент, коли виникають проблеми із фінансами. Нестабільна економічна ситуація, втрата постійного місця роботи, непостійний дохід, зниження рівня заробітної плати. всі ці фактори негативно впливають на фінансовий добробут.

Оформити кредит готівкою

У деяких випадках необхідно здійснити покупку, коштів на яку не вистачає у потрібний момент. У зв'язку з цим люди перебувають у пошуках раціонального виходу із ситуації. Головна вимога можливо отримати необхідну суму грошей у стислі терміни. Звернутися до знайомих для того, щоб позичити суму, що бракує, не стане кращим варіантом.

Безперечно, існує можливість звернутися до банківської установи для отримання необхідної суми в кредит. Однак цей процес пов'язаний із тривалим ухваленням рішення, наданням великої кількості документів. Насамперед знадобиться документ, що підтверджує рівень доходів людини. Крім того, співробітники банку перевірятимуть надані особисті дані, у тому числі відсутність негативної кредитної історії.

Вірогідність прийняття позитивного рішення в цьому випадку невелика. До того ж, терміни розгляду заявки можуть затягтися, що вкрай небажано за наявності проблем з фінансами. У цій ситуації потрібно знайти альтернативне рішення. На щастя, громадянам нашої країни доступні послуги небанківських фінансових установ (НФУ), які надають послугу кредит під заставу Київ.

Кредит без довідки про доходи Київ

Швидке вирішення фінансових проблем. «Гроші24» надає можливість оформити кредит готівкою на найвигідніших умовах. Наша компанія не висуває суворих вимог до клієнтів, тому отримати необхідну суму можуть ті категорії населення, які отримали відмову в кредиті в банківській установі.

Багато людей мають негативну кредитну історію, потрапляючи при цьому до так званих «чорних» списки. Безумовно, такий стан справ пов'язаний із відмовою в отриманні кредиту в більшості банківських установ. Однак «Гроші24» надає послугу кредит без довідки про доходи Київ усім категоріям населення.

Як відомо, взяти кредит у банку без довідки про доходи неможливо. У зв'язку з цим багато людей, опинившись у скрутній життєвій ситуації, впадають у відчай і припиняють звертатися за допомогою. Ми гарантуємо можливість отримати кредит без довідок. Ці умови є найбільш вигідними для всіх категорій населення. З одного боку, це значно скорочує час, необхідний отримання запитуваної суми грошей. З іншого – це є гарантією позитивного рішення щодо отримання необхідних фінансів.

«Гроші24» гарантує всім без винятку клієнтам можливість отримати гроші під заставу у найкоротші терміни. На відміну від банків, ми надаємо необхідну суму лише за кілька годин.

Взяти кредит під заставу нерухомості

Надійність та прозорість співпраці. Враховуючи велику кількість небанківських фінансових установ, що функціонують на території нашої країни, необхідно обережно підходити до вибору компанії для співпраці. Насамперед, слід перевірити досвід роботи у цій сфері діяльності. У тому випадку, коли йдеться про невеликий період, варто замислитись, перш ніж звернутися до такої організації.

«Гроші24» функціонує на українському ринку, починаючи з 2011 року. За цей час компанія отримала бездоганну репутацію і заслужила довіру багатьох людей. У роботі з клієнтами використовуються такі принципи діяльності:

 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • чесність та відкритість;
 • оперативність у видачі фінансів.

Завдяки цілій низці переваг, багато клієнтів наважуються взяти кредит без довідки про доходи, звернувшись до нашої установи. Широкий вибір послуг, що надаються, робить співпрацю з нами максимально зручною. Кожна людина отримує можливість придбати необхідну суму фінансів для потреб.

«Гроші24» пропонує взяти кредит готівкою, підібравши при цьому один із кількох типів:

 • кредит без податків;
 • кредит готівкою без довідки про доходи під заставу нерухомості або наявного автомобіля.

Щоб взяти кредит під заставу нерухомості, клієнту не потрібно надавати документ про наявність офіційних доходів. За наявності негативної кредитної історії рішення щодо видачі готівки буде позитивним. Власник нерухомого майна має можливість взяти кредит під заставу квартири у розмірі до 80% вартості об'єкта.

Для оформлення послуги кредит без довідки про доходи під заставу автомобіля знадобиться лише документ, що встановлює особу клієнта, ідентифікаційний код та технічний паспорт на транспортний засіб.

Як отримати необхідну суму? При необхідності оформити кредит готівкою без довідки про доходи Київ клієнту не потрібно багато особистого часу. Для отримання необхідної суми грошей необхідно виконати лише кілька дій:

 • оформити заявку на отримання послуги кредит без довідок про доходи (можна залишити заявку як за телефоном, так і за допомогою онлайн-форми на веб-ресурсі);
 • пройти етап оцінювання, в процесі якого здійснюється огляд об'єкта та юридичний контроль наданих документів;
 • етап підписання документів, після якого клієнт отримує необхідну суму.

Таким чином, якщо ви знаходитесь у пошуках компанії, яка надає вигідні умови для отримання послуги кредит готівкою Київ без довідки про доходи, сміливо звертайтесь до «Гроші24». Ми надаємо найвигідніші умови співпраці для всіх клієнтів.

Заявка на кредит
Залишились питання? Задайте їх фахівцю!

Кредитна історія відображає сумлінність позичальника - так вважають абсолютно всі банки...Переглянути

Дзвонять колектори: що робити і коли чекати у гості...Переглянути

Приклад розрахунку вартості кредиту
  • Сума кредиту: 100 000 гривень
  • Відсоткова ставка: 22% річних
  • Вартість заставного об'єкту: 200 000 гривень
  • Графік погашення: лише відсотки
  • Термін кредитування: 12 місяців.

  Витрати на оформлення кредиту
  Нотаріус послуги:

  • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
  • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.
  Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 28 200 грн.
  З урахуванням відсотків та суми кредиту: 128 200 грн.

  Сума переплат може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.
  Максимальна річна ставка 30%, включаючи судний відсоток, а також інші витрати, комісії за рік.