Ваш надійний фінансовий партнер!
укр | ру

Де краще брати кредит у Приват Банку або у Гроші 24

Де краще брати кредит у Приват Банку або у Гроші 24

01.04.2020
 

Потрібні гроші на розвиток бізнесу, покупку автомобіля або інші завдання. Бажаєте оформити кредит на максимально вигідних умовах і без «підводного каміння»? Сьогодні можна знайти численні пропозиції від системних банків, небанківських фінансових установ та мікрокредитних організацій.

На жаль, більшість з них мають дуже жорсткі вимоги до відбору позичальників або завищують ставки до 300% річних і більше. Тому ми «відкинемо» всі сумнівні рішення і порівняємо два надійні позичальники: найбільший в Україні банк «ПриватБанк» та надійну небанківську фінансову організацію «Гроші 24».

Де краще брати кредит: у Приват Банку чи у Гроші 24

 • Приват Банк – найбільший банк в Україні, який працює на ринку з 1992 року. Його частка становить близько чверті всього банківського сектора країни, він має понад 25 мільйонів клієнтів (власників платіжних карток). Надає кредитування для фізичних та юридичних осіб;
 • Гроші 24 – небанківська кредитна організація, що працює на ринку з 2011 року. Спеціалізується на видачі приватних позик фізичним та юридичним особам під заставу нерухомості та автомобілів. Є однією з найлояльніших компаній на ринку, надає кредити позичальникам з поганою кредитною історією.

Ключовою відмінністю даних кредиторів є чинні правила роботи на ринку: національний ПриватБанк підпадає під чинні вимоги НБУ, які суттєво обмежують його діяльність у сфері кредитування, у той час як «Гроші 24» є незалежною фінансовою організацією, яка надає позики на індивідуальних умовах.

У Приват Банку клієнти можуть оформити лише цільовий кредит: на квартиру, розвиток бізнесу, покупку автомобіля чи іншу мету. «Гроші24» можна взяти позикові кошти на вирішення будь-яких цілей без пояснення причин.

Особливості отримання кредиту в Приват Банку та «Гроші 24»

При отриманні великих позик у національному Приват Банку, позичальник повинен мати гарну кредитну історію, а також надати повний комплект документів, що включає довідку про доходи. В останні місяці почастішали випадки відмов банку у видачі позик навіть клієнтам з гарною кредитною історією, що відповідає тенденції на всьому банківському секторі України, що підпадає під вимоги НБУ.

Іпотечне кредитування в ПриватБанку передбачає обов'язкове внесення початкового внеску у розмірі 25% від вартості нерухомості, що купується. Сьогодні процентна ставка на первинне житло – ndash; від 17,9%, на вторинний – від 19,9% (Термін кредитування до 20 років). Реальна ставка виходить вище за номінальну, за рахунок обов'язкового страхування іпотечної нерухомості та життя позичальника.

Відсоткова ставка та умови кредитування можуть істотно відрізнятися залежно від мети отримання позики, параметрів нерухомості, що купується, та інших факторів. Термін ухвалення рішення про видачу кредиту – до 14 діб (іноді може тривати до 1 місяця).

Для отримання кредиту в «Гроші 24», позичальнику не потрібно мати хорошу кредитну історію, але потрібно надати мінімальний пакет документів, що включає право власності на заставне майно.

Компанія пропонує універсальні умови кредитування, незалежно від мети отримання позики:

 • Без поручителів та довідки про доходи;
 • Максимальна сума кредиту – 30 млн. грн (до 80% вартості застави);
 • У заставу приймається різна нерухомість – квартири, будинки, нежитлові приміщення, гаражі, земельні ділянки тощо;
 • Ставка 1,5-2% на місяць, 18-24% річних (без прихованих платежів та додаткових комісій);
 • Термін кредиту – від 3-х до 10 років (за бажанням позичальника);
 • Термін оформлення позики -ndash; протягом 2-х годин (гроші можна отримати у день звернення).

«Гроші 24» пропонує прості та прозорі умови видачі позик. Таких переваг не має державний «ПриватБанк», через пряме підпорядкування нормам НБУ. При цьому «Приват» має велику мережу відділень, навіть у найвіддаленіших куточках України. Вибір відповідного кредитора необхідно робити з урахуванням переваг та недоліків обох організацій. Вибір завжди залишається за вами!

Всі публікації
Заявка на кредит
Залишились питання? Задайте їх фахівцю!

Кредитна історія відображає сумлінність позичальника - так вважають абсолютно всі банки...Переглянути

Дзвонять колектори: що робити і коли чекати у гості...Переглянути

Приклад розрахунку вартості кредиту
  • Сума кредиту: 100 000 гривень
  • Відсоткова ставка: 22% річних
  • Вартість заставного об'єкту: 200 000 гривень
  • Графік погашення: лише відсотки
  • Термін кредитування: 12 місяців.

  Витрати на оформлення кредиту
  Нотаріус послуги:

  • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
  • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.
  Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 28 200 грн.
  З урахуванням відсотків та суми кредиту: 128 200 грн.

  Сума переплат може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.
  Максимальна річна ставка 30%, включаючи судний відсоток, а також інші витрати, комісії за рік.