Ваш надійний фінансовий партнер!
укр | ру

Входимо у кризу. Де взяти гроші?

Входимо у кризу. Де взяти гроші?

13.03.2020
 

Початок 2020 року не передвіщав жодних проблем в українській та світовій економіці. Ще у січні/початку лютого міжнародні фінансові ринки активно зростали, акції великих компаній оновлювали історичні максимуми, рівень зарплати в Україні зростав. Як завжди, проблема виникла несподівано – стрімке поширення коронавірусу та зниження нафтових котирувань викликали справжню паніку та обвал фондових індексів.

Незважаючи на те, що Україна слабко інтегрована у світову економіку і має дуже зарегульований фінансовий ринок, криза підібралася в щільну. вже кожен може відчути його собі. Банківські установи суворо дотримуються вимог НБУ, і посилюють параметри відбору позичальників – це призводить до збільшення кредитних ставок та численних відмов клієнтам у видачі позик. Особливо ця проблема стосується людей, які бажають взяти кредит із поганою кредитною історією.

Де взяти гроші в кризу?

Незважаючи на складність отримання приватного кредиту в банку, сьогодні існує кілька альтернативних способів, що дозволяють отримати бажану суму на будь-які цілі: від приватного кредиту для відкриття власного бізнесу або перекредитування мікропозик, до вирішення інших фінансових завдань. Розглянемо основні з них:

  • Закласти в ломбард цінні речі чи нерухомість

Є дуже швидким та простим способом отримати необхідні кошти під реалізацію будь-яких завдань. Ключовою перевагою такого способу є гнучкість ломбардів, що дозволяє закласти цінності в обмін на готівку.

У ломбарді можна отримати повну суму від оціночної вартості застави або її частину для вирішення своїх фінансових питань. Одним з головних недоліків такого способу є досить високі відсоткові ставки до 15% на місяць або до 180% річних, а також ймовірність заниження вартості застави співробітниками ломбарду. це часто спостерігається у періоди кризи.

  • Кредит у мікрофінансовій організації

Підходить для людей, які бажають отримати невелику грошову суму, як правило, до отримання зарплати або закриття поточних фінансових питань. Перевагою такого методу є можливість оформлення швидкої позики з мінімальним пакетом документів, зокрема онлайн.

Ключовим недоліком є обмежена сума, що видається на руки (як правило, вона не перевищує 15-20 грн.). При цьому процентні ставки з обслуговування боргу будуть перебувати в межах 70-80% річних або вищими. Також є висока ймовірність відмови у видачі позики, якщо ви вже маєте кілька відкритих та непогашених кредитів у мікрокредитних організаціях. Мікрофінансові організації, як і банки, у період кризи посилюють вимоги до своїх позичальників.

  • Приватна позика у «Гроші 24»

Компанія «Гроші 24» — це надійна небанківська фінансова установа, що пропонує вигідні умови отримання позики під заставу нерухомості або автомобіля (до 80-85% від оцінної вартості застави – до 30 млн. гривень). Навіть у кризу тут можна отримати кошти з низькою процентною ставкою під будь-які цілі. умови кращі, ніж у системних банках.

Ключовими перевагами є: висока надійність компанії, прозорі умови отримання позики, низька процентна ставка – до 24% річних, можливість видачі кредиту людям з поганою кредитною історією, а також висока швидкість оформлення – ви отримуєте гроші на руки в день подання заявки.

Головним недоліком «Гроші 24» є відсутність кредитування на невеликі суми «до зарплати», наприклад, 1000-10000 грн.

Незважаючи на обвал ринків та започаткування фінансової кризи в Україні, сьогодні існують кредитні організації, в яких ви зможете отримати необхідні гроші на вигідних умовах! Вибір завжди залишається за вами!

Всі публікації
Заявка на кредит
Залишились питання? Задайте їх фахівцю!

Кредитна історія відображає сумлінність позичальника - так вважають абсолютно всі банки...Переглянути

Дзвонять колектори: що робити і коли чекати у гості...Переглянути

Приклад розрахунку вартості кредиту
    • Сума кредиту: 100 000 гривень
    • Відсоткова ставка: 22% річних
    • Вартість заставного об'єкту: 200 000 гривень
    • Графік погашення: лише відсотки
    • Термін кредитування: 12 місяців.

    Витрати на оформлення кредиту
    Нотаріус послуги:

    • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
    • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.
    Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 28 200 грн.
    З урахуванням відсотків та суми кредиту: 128 200 грн.

    Сума переплат може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.
    Максимальна річна ставка 30%, включаючи судний відсоток, а також інші витрати, комісії за рік.