Ваш надійний фінансовий партнер!
укр | ру

Як позбутися кредиту в банку, що ліквідується

Як позбутися кредиту в банку, що ліквідується

29.07.2019
 

Отримали кредит, але не врахували додаткові комісії та платежі, чи змінилася фінансова ситуація в сім'ї чи більше не хочете мати справ із проблемним банком? Сьогодні існує кілька варіантів, що дозволяють позичальнику погасити заборгованість у банку, що ліквідується, з мінімальними втратами.
Тільки за останні 10 років Україна пережила дві великі фінансові кризи. Вони спричинили звільнення сотень тисяч людей, зниження зарплат, зростання курсу валют та ліквідацію десятків великих банків, які видали населенню іпотечні кредити.
До найбільших банків, що потрапили під ліквідацію можна віднести: «Укрінбанк», «Міський комерційний банк», «КБ Фінансова ініціатива», «Меркурій», «Діамантбанк», «ВТБ&" , «Платинум Банк» та десятки інших.

 

Іпотечний кредит у банку, що ліквідується. Підводне каміння

Після того, як банк, який видав іпотечний кредит потрапляє в процес ліквідації, починається активна фаза стягнення заборгованості із позичальників, яка передбачає залучення колекторів та судові розгляди.
Незважаючи на те, що в 2014 році було прийнято "Мораторій на стягнення житла за валютними кредитами", який певною мірою убезпечив валютних позичальників на період дії закону, поточні судові розгляди лише відтягують момент стягнення. У цьому випадку борг нікуди не зникає, більше того, на нього щодня капає » пеня, яка збільшує загальну суму заборгованості перед банком.


Способи закрити кредит у банку, що ліквідується

Найпоширенішими способами виплати кредиту в банку, що ліквідується, з мінімальними матеріальними витратами, вважаються:
• Виплата тіла кредиту, відсотків та пені за заборгованістю за рахунок власних коштів – варіант не підходить для абсолютної більшості боржників, які не мають достатніх вільних коштів для погашення всієї заборгованості;
• Переговори з представниками ФГВФО з метою зниження боргового навантаження – реструктуризація: кредитні канікули (зазвичай, терміном до 2-3х місяців), зменшення відсоткової ставки чи списання частини кредиту. Як правило, представники ФГВФО можуть піти тільки на надання кредитних канікул або зниження ставки на 1-2%, що не відіграє суттєвої ролі при погашенні великих позик;
• Рефінансування під заставу нерухомості – оптимальний варіант, що дозволяє закрити проблемний кредит у банку, що ліквідується, на більш вигідних умовах. Фактично власник позики бере новий кредит під заставу нерухомості в іншій фінансовій установі з більш вигідним відсотком і закриває іпотечний кредит у банку, що ліквідується.
Вибір відповідного варіанту для закриття кредиту в банку, що ліквідується, завжди залишається за позичальником!


Рефінансування в «Гроші 24» - вигідне рішення
На відміну від класичних банків, «Гроші 24» є небанківською фінансовою установою, на які не поширюються вимоги НБУ щодо контролю «якості» позичальників. Тому «Гроші 24» надає кредит під заставу нерухомості навіть позичальникам, які перебувають у чорних списках банків.
Також у «Гроші 24» немає прихованих комісій та додаткових платежів, а ставка не перевищує 24% річних. Для отримання грошей необхідний мінімальний пакет документів, термін схвалення позики. до 7 хвилин, а видача грошей в офісі або перерахування на картку позичальника – до 2-х годин після схвалення.
Позбудьтеся проблемного кредиту в банку, що ліквідується, на кращих ринкових умовах разом з «Гроші 24»! За подробицями звертайтесь до менеджера за телефоном + 38 068-25-24-244.

Всі публікації
Заявка на кредит
Залишились питання? Задайте їх фахівцю!

Кредитна історія відображає сумлінність позичальника - так вважають абсолютно всі банки...Переглянути

Дзвонять колектори: що робити і коли чекати у гості...Переглянути

Приклад розрахунку вартості кредиту
  • Сума кредиту: 100 000 гривень
  • Відсоткова ставка: 22% річних
  • Вартість заставного об'єкту: 200 000 гривень
  • Графік погашення: лише відсотки
  • Термін кредитування: 12 місяців.

  Витрати на оформлення кредиту
  Нотаріус послуги:

  • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
  • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.
  Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 28 200 грн.
  З урахуванням відсотків та суми кредиту: 128 200 грн.

  Сума переплат може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.
  Максимальна річна ставка 30%, включаючи судний відсоток, а також інші витрати, комісії за рік.