Ваш надійний фінансовий партнер!
укр | ру

Де точно дадуть кредит із поганою кредитною історією

Де точно дадуть кредит із поганою кредитною історією

24.06.2019
 

Легко отримати кредит особам, які мають гарну кредитну історію (КІ), офіційну роботу та фінансову стабільність. Ці дані зберігаються в Бюро кредитних історій, звідки банки отримують необхідні відомості, за потреби. Але як бути тим, кого скоротили чи кому потрібно закрити інший кредит, людям із поганою кредитною історією?

Допомога приватних інвесторів

Великі державні банки точно не погодяться працювати з такими клієнтами. Виникають питання: де точно дадуть кредит під заставу в Києві без ризику? Як отримати кредит від приватного інвестора? Існує безліч варіантів отримання грошей у борг за допомогою приватних фінансових компаній. Звичайно, з поганою репутацією отримати позику буде складніше, але це зробити можливо з компанією "Гроші-24". Єдиною умовою співпраці з організацією та оформлення кредитного договору є наявність нерухомості. У такому випадку, є можливість. отримати велику суму грошей у кредит під заставу нерухомості у Києві. Вибираючи організацію, проводимо ретельні дослідження. Багато позичальників зробили висновок, що "Гроші-24" є надійною приватною компанією, яка надає послуги на кредитному ринку. Це свідчить понад 5000 задоволених клієнтів.

Як працює перевірена фінансова компанія?

Кредитна організація "Гроші-24" пропонує вигідні умови без тіньових сторін у дуже короткі терміни оформлення.
Протягом 2-3 годин оформляє кредит до 30 млн гривень готівкою, без страховок, довідки про доход і за будь-якої кредитної історії. Термін кредитування – до 10 років. Організація видає позику під заставу нерухомості у Києві, а саме, у м. Києві, Київській області (до 30 км), м. Одесі, м. Дніпропетровську, м. Львові та м. Харкові. Приймаються квартири, будинки, нежитлові приміщення та земельні ділянки під будівництво. Розрахунок кредитної ставки становитиме 1,5% на місяць. У разі оформлення кредиту під заставу автомобіля процентна ставка складе 3% на місяць. Існує ймовірність із достроковим погашенням кредиту. У такому разі сума переплати зменшується.

Вибір приватних підприємств, які видають кошти під заставу, дуже великий, їх кількість налічує сотні. Але фінансова організація "Гроші-24" зарекомендувала себе позитивними відгуками клієнтів. Надається зручна подача заявки онлайн. Договори компанії лояльні та прозорі. Також клієнт на вибір може погашати кредит двома схемами оплати. Щомісячно вносити оплату за ставкою та тілом кредиту або сплачувати ставку, а тіло кредиту в кінці.

Всі публікації
Заявка на кредит
Залишились питання? Задайте їх фахівцю!

Кредитна історія відображає сумлінність позичальника - так вважають абсолютно всі банки...Переглянути

Дзвонять колектори: що робити і коли чекати у гості...Переглянути

Приклад розрахунку вартості кредиту
  • Сума кредиту: 100 000 гривень
  • Відсоткова ставка: 22% річних
  • Вартість заставного об'єкту: 200 000 гривень
  • Графік погашення: лише відсотки
  • Термін кредитування: 12 місяців.

  Витрати на оформлення кредиту
  Нотаріус послуги:

  • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
  • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.
  Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 28 200 грн.
  З урахуванням відсотків та суми кредиту: 128 200 грн.

  Сума переплат може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.
  Максимальна річна ставка 30%, включаючи судний відсоток, а також інші витрати, комісії за рік.