Ваш надійний фінансовий партнер!
укр | ру

Кредит під заставу землі

Кредит під заставу землі

01.02.2019
 

Отримати гроші сьогодні можна у різний спосіб. У деяких випадках потрібні особливо великі суми, які неможливо взяти у позику у близьких людей чи друзів. І тут доводиться звертатися у банки чи спеціальні фінансові організації. Звичайно, при роботі з банками не обійтися без звичної бюрократичної рутини, яка часто затягується на кілька днів. У результаті одержання споживчого кредиту стає не таким привабливим, як це здавалося спочатку.

Незалежно від того, для якої мети знадобилися гроші, їх завжди можна отримати в компанії, яка спеціалізується на позиках під заставу. Види застави сьогодні представлені великим переліком, починаючи від автомобілів та закінчуючи цінними паперами. Але в більшості випадків вибір падає на земельні ділянки, які мають у своєму розпорядженні багато громадян.

Особливості позик під заставу землі

Кредитування даного типу є затребуваною послугою, що відрізняється специфічними нюансами. Почати слід з того, що отримати позику може тільки той, хто має земельну ділянку. Підтвердити свої права на нерухомість дозволяє єдиний документ. державний акт. Тому звертатися по гроші безглуздо, якщо на руках немає відповідного документа.

Перевагою кредитування під заставу землі є й те, що позичальнику не доводиться шукати цілу низку документів:

 • довідки про стаж;
 • документи про доходи;
 • заяви від поручителів.

Усього одного документа достатньо, щоб розпочати процедуру оформлення позики. У той самий час слід врахувати, що протягом усього періоду кредитування власник ділянки немає права здійснювати будь-яких угод, що з відчуженням землі. Ця заборона анулюється одразу після того, як кредит буде повністю виплачено. Водночас у власника є повне право розпоряджатися майном так, як він забажає, якщо не йдеться про його продаж. Господарська діяльність клієнта залишається без обмежень.

Гроші, які будуть представлені в рамках кредитної лінії, можуть використовуватись на власний вибір. Клієнт не повинен звітувати про те, коли і для яких цілей він витратив позику. Все це робить цей фінансовий інструмент доступним для всіх бажаючих скористатися його перевагами. Часто для одержання необхідної суми є лише одна можливість – закласти земельний наділ.

Скільки грошей можна отримати за заставу земельної ділянки?

Кошти, що отримуються в рамках цієї послуги, завжди залежать від реальної вартості самої ділянки. Щоб встановити ринкову ціну існує максимально проста процедура. Достатньо провести оцінку ділянки, під час якої буде встановлено попит на наділ. Усі роботи здійснюються фахівцями незалежної компанії. Під час вибору відповідної організації слід переконатися, що вона має дозвіл на ведення такої діяльності.

Якщо оціночні роботи зроблено, то на їх підставі залишається лише визначити максимальну суму. Найчастіше вона становить понад 50 відсотків вартості наділу. У кожному конкретному випадку максимальний розмір кредиту визначається індивідуально.

Коли сторони успішно дійшли згоди, між ними буде підписано документ, в якому обумовлюються всі особливості співробітництва. Далі договір буде надіслано фахівцям юридичної компанії, які перевіряють його законність. Подібна перевірка не пов'язана з додатковими витратами землевласника.

Зазвичай людина, яка вирішила отримати кредит у заставу земельної ділянки, має наділ конкретного типу. Наприклад, земля може призначатись для індивідуального будівництва або використовуватися для сільськогосподарських цілей. Ця пропозиція залишається актуальною та поширюється на власників будь-яких видів ділянок.

Умови отримання позики

Кошти надаються тим клієнтам, які відповідають встановленим вимогам. Умови кредитування багато в чому нагадують ті, які є справедливими для іпотечних позичок. Кредит має бути погашений пізніше 15 років із моменту його отримання. Тривалий термін обігу кредиту дозволяє знизити фінансове навантаження на сімейний бюджет, що робить послугу привабливою для клієнтів із різним достатком.

Розмір процентної ставки визначається кількома параметрами. Обов'язково враховується обсяг кредитних коштів, і навіть терміни погашення. Стандартне значення процентної ставки вбирається у 15% річних. Цей показник є дуже низьким у сфері споживчих кредитів. Отримання позики не вимагає багато часу, адже, як було зазначено вище, клієнту не потрібно збирати велику кількість документів перед зверненням до банку. Період одержання грошей рідко перевищує декілька днів.

Не менш важливим моментом є те, що позичальник має можливість закрити кредит раніше за встановлений термін його погашення. Графік виплат встановлюється індивідуально, а спеціаліст компанії обов'язково врахує додаткові вимоги клієнта. Щоб забезпечити своєчасність виплат, встановлюється конкретний день, коли клієнт максимально зручно здійснюватиме проплати. Позичальник, який має у своєму розпорядженні додаткові кошти, може оплатити частину позики, що залишилася, достроково, без санкцій з боку кредитної компанії.

Неважко зауважити, що пропозиція фінансової організації створена для великої аудиторії клієнтів. Використовувати кредитний продукт можуть власники будь-яких ділянок. У той же час умови видачі коштів залишаються максимально простими та зручними для клієнтів. Ви можете самостійно розрахувати розмір кредиту, використовуючи для цього спеціальний калькулятор на нашому сайті.

Інструмент максимально простий у використанні та допомагає зрозуміти, яку суму можна отримати, якщо залишити заявку в нашій компанії. Отриманий результат може змінитися в ході спілкування з клієнтом, але в більшості випадків він досить точно відображає можливості кредитування, враховуючи розмір ділянки. Проте найточнішу інформацію можна отримати лише після спілкування з фахівцем із відділу кредитування.

Всі публікації
Заявка на кредит
Залишились питання? Задайте їх фахівцю!

Кредитна історія відображає сумлінність позичальника - так вважають абсолютно всі банки...Переглянути

Дзвонять колектори: що робити і коли чекати у гості...Переглянути

Приклад розрахунку вартості кредиту
  • Сума кредиту: 100 000 гривень
  • Відсоткова ставка: 22% річних
  • Вартість заставного об'єкту: 200 000 гривень
  • Графік погашення: лише відсотки
  • Термін кредитування: 12 місяців.

  Витрати на оформлення кредиту
  Нотаріус послуги:

  • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
  • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.
  Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 28 200 грн.
  З урахуванням відсотків та суми кредиту: 128 200 грн.

  Сума переплат може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.
  Максимальна річна ставка 30%, включаючи судний відсоток, а також інші витрати, комісії за рік.