Ваш надійний фінансовий партнер!
укр | ру

Кредит під заставу

Кредит під заставу

01.02.2019
 

Потреба швидкого отримання кредиту може виникнути в різних ситуаціях. Декому потрібна сума для термінового лікування, іншим потрібні гроші для вдалої поїздки на відпочинок. Щоб отримати бажаний результат, за подібних умов найкращим рішенням стає кредит під заставу. Для його оформлення знадобиться зовсім небагато часу, а клієнту потрібно лише розуміти основні особливості даної послуги.

Умови надання кредиту під заставу нерухомості

Отримати гроші для особистого користування може будь-який громадянин, який може підтвердити наявність постійного доходу. Такий кредит може використовуватись лише для споживчих потреб. Вік позичальника не повинен перевищувати 85 років. Кошти будуть безперешкодно видані, якщо людина може забезпечити майнову заставу у вигляді таких об'єктів:

 • земельних наділів;
 • квартир;
 • виробничих будівель;
 • приватних будинків.

Терміни погашення заборгованості не перевищують 10 років, а отримати гроші можна у національній чи міжнародній валюті. Сума кредиту зазвичай становить до 80 відсотків ціни його застави. Ставка за кредитом сягає 18 відсотків на рік.

Кредит під заставу від приватного інвестора

Іншим цікавим рішенням є позика, отримана від приватного інвестора. Він особливо затребуваний у випадках, коли немає можливості отримати допомогу у банку. Кредитодавцем у цій ситуації стає людина, яка має вільні фінансові активи, розмір яких перевищує потреби позичальника. Для отримання коштів необхідно лише мати документи, що підтверджують право власності на даний об'єкт.

Отримання коштів здійснюється за ставкою 24 відсотки, а видача коштів можлива на 5 років. Максимальна сума кредиту не перевищує 80 відсотків ціни заставного майна, яким може бути квартира, магазин, офіс та інші об'єкти.

Співпраця зі спеціалізованими компаніями дозволяє отримати велику суму під заставу на найвигідніших умовах. Більше не потрібно витрачати час спілкування з банківськими службовцями. Достатньо залишити заявку, після чого позику буде надано без зайвих паперів та перевірок. Багато людей звикли використовувати послуги приватних банківських компаній, коли йдеться про отримання додаткових коштів. У той же час їм добре відомо, наскільки складною і незручною може бути така співпраця. Банки орієнтовані великих клієнтів, тому умови для фізичних осіб який завжди виглядають привабливими. Щоб взяти кредит у банку, потрібно мати безліч документів:

 • паспорт;
 • ІНН-номером;
 • довідка про доходи;
 • пенсійними довідками;
 • контактними даними.

Навіть якщо вдалося зібрати всі ці папери швидко, це ще не означає, що позичальнику буде видано кредит. Банк обов'язково здійснить перевірку клієнта на відповідність певним вимогам. Для цього використається банківський рейтинг. Якщо людина має не найуспішнішу історію співпраці з банками, то ймовірність надання кредиту буде невеликою. Загалом, на прийняття рішення щодо кожного клієнта йде від кількох днів до тижня. Але багато людей просто не мають такого величезного запасу вільного часу. З цієї причини їм залишається звернутися до фінансової організації, яка спеціалізується на подібних послугах.

Кредит під заставу нерухомості

Зараз видача коштів під заставу є найзатребуванішим рішенням, яке влаштовує не лише клієнтів, а й фінансові організації. Позичальник може отримати бажану суму максимально швидко, а кредитна організація впевнена, що отримає гроші назад. В іншому випадку вона завжди може продати заставне майно та відшкодувати збитки.

Клієнт повинен обов'язково отримувати інформацію про те, під який відсоток йому запропоновано кредит та в яку суму оцінюється його майно. У нашій компанії працюють справжні професіонали, які перед укладанням договору готові відповісти на будь-які додаткові питання. Як заставне майно ми можемо розглянути всі об'єкти, які знаходяться у приватній власності позичальника. Розмір суми, що видається, визначається тим, наскільки дорогим за результатами оцінки виявиться майно.

Багато хто запитує, чому варто звертатися за допомогою саме в нашу компанію. Почати слід з того, що ми пропонуємо оптимальні умови співпраці, які розраховані на середньостатистичну фізичну особу. Компанія пропонує простіший порядок укладання договору. Вибираючи банківські фінансові інструменти завжди зберігається небезпека того, що клієнт просто не зможе отримати бажану суму. У випадку нашої компанії такий ризик зведений до мінімуму. Гроші надаються для різних цілей:

 • навчання;
 • закордонні подорожі;
 • для розвитку бізнесу;
 • купівля авто, квартир.

Особливості співпраці з нашою компанією дозволяють скористатися кредитом під заставу практично будь-якому резиденту України, якому виповнилося 18 років. Верхня межа становить 85 років, тому люди поважного віку будуть приємно вражені, оскільки багато банків не ризикують співпрацювати з пенсіонерами.

Отримання кредиту без проблем

Співпраця з нашою компанією є взаємовигідним рішенням. Переваги для клієнта є очевидними, а для залишення заявки буде достатньо залишити повідомлення на нашому сайті. Кожен клієнт може розраховувати на такі плюси:

 • надання великої суми – до 5 000 доларів;
 • оформлення кредитної лінії у найкоротші терміни;
 • широкі вікові обмеження – 18-85 років;
 • ухвалення рішення щодо кожного клієнта займає до однієї години;
 • видача коштів здійснюється в день обігу після заповнення та перевірки всіх документів;
 • відсоткову ставку фіксовано;
 • співпраця з людьми, які не пройшли офіційного працевлаштування.

Далеко не кожна компанія може забезпечити своїх клієнтів подібними умовами. Ми працюємо у фінансовому секторі вже багато років, тому чудово розуміємо реальні потреби клієнтів. Все це дозволило створити умови, які відповідають запитам позичальників.

Подібне кредитування буде цікаве власникам нерухомості, які працюють у сфері бізнесу, оскільки розвиток власної справи постійно потребує додаткових вкладень. Використовуючи майно як заставу, клієнт може отримати вигідну кредитну лінію. Йому не доводиться ризикувати, оскільки розвиток компанії допоможе легко розплатитися за позикою. Отримання великої суми буде зроблено вже за кілька годин із моменту звернення. Співробітництво відбувається на офіційному рівні, тому права та обов'язки сторін обов'язково встановлюються за допомогою договору. Не упускайте можливості отримати вигідний кредит під заставу в нашій компанії.

Всі публікації
Заявка на кредит
Залишились питання? Задайте їх фахівцю!

Кредитна історія відображає сумлінність позичальника - так вважають абсолютно всі банки...Переглянути

Дзвонять колектори: що робити і коли чекати у гості...Переглянути

Приклад розрахунку вартості кредиту
  • Сума кредиту: 100 000 гривень
  • Відсоткова ставка: 22% річних
  • Вартість заставного об'єкту: 200 000 гривень
  • Графік погашення: лише відсотки
  • Термін кредитування: 12 місяців.

  Витрати на оформлення кредиту
  Нотаріус послуги:

  • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
  • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.
  Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 28 200 грн.
  З урахуванням відсотків та суми кредиту: 128 200 грн.

  Сума переплат може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.
  Максимальна річна ставка 30%, включаючи судний відсоток, а також інші витрати, комісії за рік.