Ваш надійний фінансовий партнер!
укр | ру

Кредит під заставу автомобіля

Кредит під заставу автомобіля

01.02.2019
 

Кожен клієнт ломбарду ЕКСПРЕС-ГОТІВКА може скористатися зручним фінансовим інструментом, отримавши кредит під заставу транспортного засобу. Розмір кредиту та термін його погашення визначаються індивідуально. Максимальна сума становить 70 відсотків реальної вартості машини. Серед інших переваг можна виділити зміну процентної ставки залежно від суми кредитування:

 • 25000-250 000 грн. – 4,5% на місяць;
 • більше 250 000 грн. – 3,5% на місяць.

Виплати за кредитом здійснюються щомісяця, але продовжувати договір можна необмежену кількість разів, не стикаючись із додатковими витратами. Тривалість кредитування щоразу встановлюється окремо, максимальна тривалість може бути більше 3 років. Мінімальний термін складає 2 календарні місяці, а клієнт має можливість необмежену кількість разів продовжувати термін повернення до вказаного граничного періоду. Якщо є можливість достроково розплатитися за кредитом, то ломбард у такому разі не накладатиме штрафів та комісій. Платити на момент погашення заборгованості потрібно буде лише за фактичну суму відсотків та тіло кредиту.

Весь час кредитування транспортний засіб знаходиться в обладнаному та охоронюваному ангарі, а компанія бере на себе всю відповідальність за його дбайливе зберігання. Вартість стоянки складає 20 грн. на день, а оплата здійснюється на момент погашення кредиту. Вартість оформлення кредиту під заставу автомобіля становить 1,5 тисячі гривень, на цьому витрати клієнта завершуються. Гарантований час укладання договору не перевищує 3 години, тому гроші будуть отримані вже в день звернення до ломбарду. Не варто вестись на рекламні хитрощі, які пропонують отримати гроші вже за годину з моменту звернення за допомогою. Це практично неможливо. Ми дбайливо ставимося до часу та засобів клієнта, тому пропонуємо найкомфортніші умови для співпраці.

Вигідне кредитування під заставу автомобіля

Звичайно, людині властиво сумніватися, тому ми чудово розуміємо бажання потенційних клієнтів дізнатися більше про послугу, що надається. Зазвичай вибір доводиться робити між банківськими кредитами та позикою під заставу авто. В останньому випадку клієнт отримує кілька важливих переваг, яким варто приділити увагу.

Почати треба з того, що розмір позики істотно перевищуватиме суми, пропоновані банками в подібних обставинах. Також взяти кредит у ломбарді куди простіше та швидше, ніж скористатися додатком банку. В рамках цієї послуги ми постаралися зробити так, щоб позбавити клієнтів від бюрократичної тяганини. До того ж не доведеться стикатися з відмовами, які мотивують нестачею даних про клієнта або його низькими реальними доходами.

Не варто забувати про те, що відсоток за кредитом у разі співпраці з ломбардом залишається мінімальним. Банки просто не можуть запропонувати нижчу ставку, оскільки у суму обов'язково вкладають усі ризики. Отримання коштів дозволяє вирішити будь-які проблеми. Ломбард не вимагає точної звітності про те, куди будуть витрачені отримані гроші.

Чому варто вибирати ломбард?

Просте отримання грошей під заставу авто рятує людину в найскладніших життєвих ситуаціях. Наприклад, необхідно терміново збільшити обсяг вкладень у свій бізнес, а отримання грошей у банку потрібно кілька днів. Позбутися збору папірців у такому разі допоможе кредит у ломбарді.

Говорячи про подібні ситуації, варто від того, що «ЕКСПРЕС-ГОТІВКА» має кілька важливих переваг. За кожним зверненням рішення приймається в найстисліші терміни. Клієнту потрібно лише залишити заявку для того, щоб у подальшому отримати суму, що його цікавить, протягом декількох годин. Фахівці компанії дадуть відповідь на всі додаткові питання клієнтів, щоб ті представляли всі переваги та особливості кредитування. Для зручності всі процедури здійснюються в одному місці. Важливою перевагою є чесність, оскільки клієнт наперед знає всі особливості до найдрібніших деталей.

Багато обирають автокредит у ломбарді, оскільки це дозволяє гарантувати дбайливе ставлення до транспортного засобу, а також отримання найнижчих відсотків. Метою ломбарду перестав бути придбання транспорту клієнта. У його інтересах забезпечити такі умови, за яких автолюбитель регулярно звертатиметься за допомогою у разі такої необхідності. Тому компанія пропонує найнижчі відсотки – 35-45%. Всі умови співпраці збережені в таємниці, тому про конфіденційність клієнт може не переживати.

Всі публікації
Заявка на кредит
Залишились питання? Задайте їх фахівцю!

Кредитна історія відображає сумлінність позичальника - так вважають абсолютно всі банки...Переглянути

Дзвонять колектори: що робити і коли чекати у гості...Переглянути

Приклад розрахунку вартості кредиту
  • Сума кредиту: 100 000 гривень
  • Відсоткова ставка: 22% річних
  • Вартість заставного об'єкту: 200 000 гривень
  • Графік погашення: лише відсотки
  • Термін кредитування: 12 місяців.

  Витрати на оформлення кредиту
  Нотаріус послуги:

  • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
  • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.
  Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 28 200 грн.
  З урахуванням відсотків та суми кредиту: 128 200 грн.

  Сума переплат може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.
  Максимальна річна ставка 30%, включаючи судний відсоток, а також інші витрати, комісії за рік.