Ваш надійний фінансовий партнер!
укр | ру

Як терміново продати квартиру

Як терміново продати квартиру

13.06.2018
 

 

Якщо Ви вирішили терміново продати свою нерухомість у Києві та області, і не знаєте з чого почати, ця стаття допоможе розібратися у такому непростому питанні. Коли у Вас все гаразд із документами та Ваша нерухомість ліквідна, то все, що Вам потрібно:

1) визначитися з ціною;

2) зробити гарні фото;

3) виставити нерухомість на продаж.

Передусім потрібно вирішити, за яку вартість можна продавати квартиру. У реальній вартості Вашої нерухомості Вам допоможе розібратися оцінювач. Орієнтовну ціну можна отримати, якщо переглянути на сайтах продажу нерухомості квартири у Вашому районі. Якщо Вам необхідно продати квартиру терміново, то ціна буде не та, яку Ви хочете отримати, а така, яку буде готовий заплатити потенційний покупець.

Якщо для визначення вартості квартири Ви вирішите скористатися послугами оцінювача, то Вам доведеться заплатити йому від 500 до 1000 грн. Професійний оцінювач видасть Вам письмовий висновок щодо вартості Вашого житла. Але сума, яку Ви отримаєте від покупця, може бути нижчою за ту, яку вкаже оцінювач.

Після призначення ціни Вам потрібно підготувати квартиру до продажу та зробити гарні барвисті фото. Під час підготовки квартири до продажу необхідно:

- зробити прибирання, адже сміття та старі меблі не додадуть вартості Вашої нерухомості.

- прибрати у під'їзді та на прибудинковій території, вкрутити лампочку на поверсі та прибрати у ліфті. Мало хто робить ці прості речі під час продажу нерухомості, але вони дуже допомагають при терміновому продажу. Усі хочуть жити у гарному та затишному місці, а брудний та темний під'їзд таким складно назвати.

- робимо барвисті фото. Навіть якщо Ви продаєте однушку в старій «чешці», фото повинні бути якісними та світлими, тоді потенційний покупець помітить Ваше оголошення серед тисячі інших.

Після цього квартиру можна виставляти на продаж. У Києві багато ріелтерських компаній і Ви можете легко розпочати співпрацювати з будь-якою з них. Але жодна ріелтерська компанія не зможе гарантувати Вам терміновий продаж об'єкта нерухомості. Поки не з'явиться реальний покупець із грошима, ніхто Вашу квартиру не купить. Потенційний покупець, напевно, запросить документи на перевірку, і момент продажу відкладеться ще на 3-5 днів. Але спробувати цей спосіб можна все залежить від того, скільки у Вас є вільного часу.

Як терміново продати неліквідну нерухомість

Спосіб, який ми описали вище, може підійти для квартир з «чистими» документами. Якщо ж у вас є проблеми з документами, то продати свою нерухомість швидко точно не вийде. У такому разі, найкращий спосіб терміново продати свою нерухомість – скористатися послугами однієї з компаній, яка займається викупом проблемної нерухомості. Саме такою компанією є «Гроші24». Ми здійснюємо викуп нерухомості у Києві та Київській області у найкоротші терміни.

Чому варто оформити угоду з компанією «Гроші24»

Наша компанія пропонує Вам здійснити викуп Вашої нерухомості на вигідних умовах:

 1. Ми займаємося оформленням усіх документів та оплачуємо професійну оцінку вартості квартири. Співробітники нашої компанії підготують вам весь необхідний пакет документів.
 2. Ми видаємо до 80% вартості нерухомості, а це більше, ніж Ви отримали б від покупця. Усі гроші після продажу залишаються у Вас, і не потрібно буде оплачувати оцінювачів, ріелторів, нотаріусів, нести інші фінансові витрати.
 3. Ми займаємося викупом проблемних квартир. Ви отримуєте гроші, як правило, протягом двох робочих днів. Наша компанія гарантує високу швидкість оформлення угоди.

Якщо у Вас ще залишилися питання, на які Ви не знайшли відповіді у цій статті, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами в робочий час, або залишити заявку у нас на сайті, і ми самі Вам передзвонимо. Оформіть терміновий продаж квартири разом з компанією «Гроші24», і це стане Вашою найлегшою та вдалою угодою.

Всі публікації
Заявка на кредит
Залишились питання? Задайте їх фахівцю!

Кредитна історія відображає сумлінність позичальника - так вважають абсолютно всі банки...Переглянути

Дзвонять колектори: що робити і коли чекати у гості...Переглянути

Приклад розрахунку вартості кредиту
  • Сума кредиту: 100 000 гривень
  • Відсоткова ставка: 22% річних
  • Вартість заставного об'єкту: 200 000 гривень
  • Графік погашення: лише відсотки
  • Термін кредитування: 12 місяців.

  Витрати на оформлення кредиту
  Нотаріус послуги:

  • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
  • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.
  Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 28 200 грн.
  З урахуванням відсотків та суми кредиту: 128 200 грн.

  Сума переплат може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.
  Максимальна річна ставка 30%, включаючи судний відсоток, а також інші витрати, комісії за рік.