Ваш надійний фінансовий партнер!
укр | ру

Де взяти кредит

Де взяти кредит

13.06.2018
 

Де взяти кредит

Якщо Ви вирішили взяти кредит, то, напевно, у Вас з'явилося безліч питань про те, де це вигідніше зробити і що для цього потрібно. Спочатку давайте розберемося, яка сума грошей Вам потрібна і на який термін. У сучасній кредитній системі діють дві базові форми кредиту: банківська та комерційна. Відмінність між ними полягає у сторонах-учасниках угоди, величині відсотка та об'єкті позички.

Види кредитів

Банківські кредити можуть видавати не лише банки, а й спеціальні кредитно-фінансові установи та навіть індивідуальні підприємці. Це найпоширеніший вид кредитування в Україні та світі. Об'єктом кредитування служить грошовий капітал, який видається як грошових позичок. Банківський кредит не обмежений сумою чи строками угоди, а також цільовим призначенням грошей.

Комерційний кредит створений для надання товарів з відстрочкою платежу. Об'єктом такого кредиту не грошова сума, а товарний капітал. Видається такий капітал у вигляді векселі. Комерційний кредит стали застосовувати в сучасному світі для підвищення швидкості продажу та прискорення отримання прибутку.

Де взяти кредит у Києві

У разі, якщо сума кредиту не перевищує 10000 грн., такий кредит потрапляє до категорії мікропозик. Мікрокредит може отримати будь-який бажаючий, навіть людина з поганою кредитною історією. Компанії, які видають мікропозики, заробляють на високих процентних ставках. Оформити такий кредит можна навіть онлайн, а гроші одержати на картку за 15 хвилин. Мікрокредити підійдуть тому, кому терміново знадобилася невелика сума грошей і готовий виплачувати високі відсотки за кредитом. Організації, які видають мікрокредити, розташовані по всій території Києва, як правило, біля метро або в інших людних місцях.

Якщо Ви хочете отримати кредит на суму вище 10000 грн., то Вам потрібно буде довести свою платоспроможність. Для отримання такого кредиту у банку потрібно надати довідку про доходи та довідку про працевлаштування за останні 6 місяців. Процентна ставка за таким кредитом буде нижчою, ніж при мікропозиці, але в кожному випадку розмір ставки визначається індивідуально. Для оформлення кредиту у банку потрібна тільки «біла» кредитна історія. Якщо ж взяти кредит у приватної особи, то ставка за кредитом буде нижчою, ніж у банку. У разі коли сума кредиту перевищує 50000 грн., потрібно буде обов'язково надати заставу (наприклад: авто, спецтехніку або інше майно).

Останній вид кредиту – іпотечний кредит. Такий кредит видається під заставу нерухомості (житлових та виробничих будівель, квартир, землі). Багато хто воліє брати саме іпотечний кредит через низьку відсоткову ставку. У Києві можна взяти іпотечний кредит на строк до 10 років та на суму до 5 млн. грн. Важливо пам'ятати, що взяти кредит у приватної особи буде вигідніше, ніж у банку, тому що процентна ставка при приватній позиці нижча.

Всі публікації
Заявка на кредит
Залишились питання? Задайте їх фахівцю!

Кредитна історія відображає сумлінність позичальника - так вважають абсолютно всі банки...Переглянути

Дзвонять колектори: що робити і коли чекати у гості...Переглянути

Приклад розрахунку вартості кредиту
  • Сума кредиту: 100 000 гривень
  • Відсоткова ставка: 22% річних
  • Вартість заставного об'єкту: 200 000 гривень
  • Графік погашення: лише відсотки
  • Термін кредитування: 12 місяців.

  Витрати на оформлення кредиту
  Нотаріус послуги:

  • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
  • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.
  Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 28 200 грн.
  З урахуванням відсотків та суми кредиту: 128 200 грн.

  Сума переплат може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.
  Максимальна річна ставка 30%, включаючи судний відсоток, а також інші витрати, комісії за рік.