Ваш надійний фінансовий партнер!
укр | ру

Терміновий викуп нерухомості

Умови викупу
 

 

 • Сума викупу до 90% вартості нерухомості
 • Термін викупу нерухомості до 1-2 робочих днів
 • Оцінка нерухомості проводиться безкоштовно
 • Можливий викуп проблемної нерухомості
 • Зберемо всі необхідні документи за вас
 • Розрахунок здійснюється готівкою у банку або у нотаріуса
 • Викуповуємо квартири, будинки, офісні приміщення у Києві та Київській області
 • Гарантія безпеки та конфіденційності угоди
Подати заявку
Викуп нерухомості
 
Терміновий викуп нерухомості — зручний спосіб швидко отримати гроші

Іноді в житті трапляються ситуації, коли потрібно терміново продати наявну нерухомість. Причини тому можуть бути різні:

 • Необхідні гроші для вливання в бізнес, щоб відкрити власну справу або уникнути банкрутства вже наявного;
 • Переїзд за кордон на постійне місце проживання або на невизначений термін (наприклад, коли раптово звільнилося місце у закордонній компанії, на яке ви претендували);
 • Ви або хтось із ваших близьких зіткнувся з тяжкою хворобою і необхідні гроші на лікування;
 • З'явилася можливість вигідно вкласти свої гроші (наприклад, купити вигіднішу нерухомість, ціна на яку в майбутньому сильно зросте) та багато іншого.

І тоді ви, напевно, зіткнетеся з рядом певних труднощів. Насамперед тому, що не кожен готовий піти на терміновий викуп нерухомості. Як не крути, але викуп квартири або офісу — це не те саме, що скупитися в супермаркеті. Багатьом потенційним покупцям потрібен час на роздуми та огляд нерухомості, що викуповується. Крім того, оформлення необхідних документів також триватиме чимало часу. Одним словом звичайний викуп нерухомості має мало спільного із терміновістю.

Саме тому компанія «Гроші24» пропонує своїм клієнтам таку послугу, як викуп нерухомості. З нашою допомогою ви зможете продати квартиру, офіс чи інший об'єкт прямо у день звернення.

4 причини чому викуп нерухомості від «Гроші24» — це вигідно

Терміновий викуп квартир та іншої нерухомості від компанії «Гроші24» має 4 основні переваги:

 1. Оперативність. Ми пропонуємо нашим клієнтам найстисліші терміни, в 99% випадків продаж нерухомості здійснюється протягом 24 годин з моменту звернення. Тому ви, напевно, зможете продати квартиру, будинок або нежитлове приміщення прямо в день звернення.
 2. Простота. Вам не потрібно збирати гори паперів та шукати нотаріуса для оформлення угоди. Як тільки наш фахівець огляне об'єкт, що викуповується і оголосить ціну, ми беремо на себе обов'язки з улагодження юридичних формальностей. Це значною мірою заощадить ваш час та сили.
 3. Зручність. Як правило, продаж нерухомості пов'язаний з низкою незручностей: пошук покупця, підготовка необхідних паперів і збирання безлічі довідок. Все це не тільки забирає дорогоцінний час, а й змушує вас витрачати свої сили. Співпрацюючи з компанією «Гроші24» ви можете забути про всю цю паперову тяганину.
 4. Мінімум документів. Для швидкого викупу квартири або іншої нерухомості

Вам необхідно мати лише:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • документ, що підтверджує право власності на нерухомість;
 • технічний паспорт.

Викуп квартир

Викуп квартир

Терміновий викуп нерухомості. Багато людей є власниками об'єктів нерухомості. Це можуть бути квартири, приватні будинки, офісні приміщення та багато інших об'єктів. Можливі ситуації, коли необхідно здійснити терміновий продаж нерухомого майна. Найчастіше це пов'язано з такими факторами, як необхідність переїзду за кордон чи інше місто. Іноді гроші від продажу таких об'єктів потрібні для оплати лікування. Трапляються випадки, коли терміновий викуп нерухомості пов'язаний з відкриттям власного бізнесу.

Безперечно, можна звернутися до агентства, яке займається продажем таких об'єктів, або спробувати здійснити угоду в найкоротші терміни самостійно. Однак слід застерегти всіх, хто вирішується на те, щоб організувати викуп квартир у стислий термін, оскільки стандартний процес придбання та продажу об'єктів житлового та нежитлового фонду займає певний час. У тому випадку, коли гроші потрібно отримати терміново, такий розвиток подій – . не найкраще рішення.

Зручний спосіб продажу об'єктів нерухомого майна. Як було зазначено раніше, терміновий викуп нерухомості ніяким чином не пов'язаний зі стандартним процесом продажу квартири або приватного будинку. Тому, якщо ви зацікавлені в тому, щоб якнайшвидше отримати необхідну суму, рекомендуємо звернутися до нашої компанії.

«Гроші24» пропонує всім клієнтам скористатись послугою терміновий викуп нерухомості Київ. Іншими словами, у день звернення до нашої компанії клієнт зможе продати своє нерухоме майно. Таким чином, не доведеться чекати на невизначений період часу, підшукуючи при цьому покупців.

Перевагами послуги терміновий викуп квартир, що надається нашою компанією, є такі особливості:

 • терміновість (у більшості випадків 99% з усіх звернень продаж об'єкта нерухомого майна здійснюється в день подання заявки);
 • легкість (клієнту не потрібно займатися оформленням великої кількості паперів);
 • комфорт (звичайні угоди купівлі-продажу супроводжуються рядом формальностей, які в буквальному значенні виснажують людину; викуп нерухомості Київ з компанією «Гроші24» – це економія не тільки особистого часу, але також сил людини);
 • найменша кількість документів, необхідна для отримання цієї послуги.

Таким чином, викуп квартир Київ не займе багато вашого дорогоцінного часу, адже йдеться про необхідність отримання грошей у стислий термін. Стандартний процес продажу нерухомого майна пов'язаний із низкою незручностей, у тому числі пошуками фахівців, таких як нотаріус. Наша компанія може залагодити всі питання самостійно.

Терміновий викуп квартир

Викуп квартир з «Гроші24» передбачає те, що ви не самостійно займатиметеся пошуками нотаріуса, який оформлятиме угоду. Також вам не доведеться шукати фахівця, який оцінить ринкову вартість об'єкта. Наша компанія здійснює організацію оцінки майна та всіх юридичних формальностей самостійно. Таким чином, клієнт значною мірою заощадить свої сили та час.

У тому випадку, коли продаж квартири чи будинку здійснюється власником без допомоги компаній та агентств, цей процес безпосередньо пов'язаний зі збором та підготовкою безлічі документів та довідок. Викуп нерухомості Київ у співпраці з «Гроші24» дозволить кожному клієнту не дбати про вирішення поточних питань.

Для того, щоб оформити терміновий викуп нерухомості Київ, клієнту буде потрібно мінімум документів. Для цього потрібно надати:

 • документ, що засвідчує особу власника майна;
 • ідентифікаційний код клієнта;
 • документ, який встановлює право власності на об'єкт;
 • технічний паспорт на нерухоме майно.

Звернувшись до нас, власник того чи іншого об'єкта гарантовано отримує до 85% оцінної вартості нерухомого майна. Всі дії, що стосуються первинного огляду об'єкта, що підлягає продажу, та його подальшої оцінки, надаються компанією «Гроші24» безкоштовно.

Терміновий викуп квартир передбачає розрахунок готівкою у нотаріуса або в установі банку. Для викупу можуть бути надані різні об'єкти: офісне приміщення, приватна садиба або квартира в багатоповерховому будинку.

Фахівці компанії «Гроші24» працюють на основі принципу індивідуального підходу до кожного клієнта. Всі, хто звернувся, можуть бути повністю впевнені в тому, що їх питання з продажем об'єкта буде вирішене в найкоротші терміни.

При необхідності здійснити викуп квартир Київ у стислі терміни звертайтесь до нашої компанії. Наші фахівці нададуть детальну інформацію та дадуть відповіді на всі питання, що виникають у клієнтів. Консультація надається безкоштовно. На сайті компанії є форма зворотного зв'язку з консультантами. Звертайтеся до нас, і ми зробимо все можливе для якнайшвидшого вирішення вашої проблеми.

Заявка на выкуп
Залишились питання? Задайте їх фахівцю!

Кредитна історія відображає сумлінність позичальника - так вважають абсолютно всі банки...Переглянути

Дзвонять колектори: що робити і коли чекати у гості...Переглянути

Приклад розрахунку вартості кредиту
  • Сума кредиту: 100 000 гривень
  • Відсоткова ставка: 22% річних
  • Вартість заставного об'єкту: 200 000 гривень
  • Графік погашення: лише відсотки
  • Термін кредитування: 12 місяців.

  Витрати на оформлення кредиту
  Нотаріус послуги:

  • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
  • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.
  Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 28 200 грн.
  З урахуванням відсотків та суми кредиту: 128 200 грн.

  Сума переплат може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.
  Максимальна річна ставка 30%, включаючи судний відсоток, а також інші витрати, комісії за рік.