Ваш надійний фінансовий партнер!
укр | ру

Кредит готівкою

Кредит готівкою

03.06.2019
 

Всі позичальники зацікавлені у вигідній пропозиції з низькою % ставкою, яка має прозорі умови та зможе вирішити ваші фінансові питання. Особливо це стосується позик на великі суми, коли позичальник розраховує на лояльні довгострокові відносини, тому до позики потрібно підходити серйозно.

Давайте розберемося, де можна вигідно отримати кредит готівкою, на що варто звертати увагу насамперед і які переваги мають небанківські фінансові організації над класичними банками.

Як вибрати кредит готівкою з максимальною вигодою?

Сьогодні існує три основні способи взяти кредит готівкою: звернеться до системного банку, фінансової організації «Гроші 24» та МФО. Розглянемо всі варіанти:

 1. Системні банки – найпоширеніший різновид фінансових організацій. До них висуваються суворі вимоги НБУ. Банки можуть видавати великі позики лише перевіреним платоспроможним особам із гарною кредитною історією, підтвердженим джерелом доходів та під великий пакет документів;
 2. «Гроші 24» - Небанківська фінансова організація з лояльною кредитною політикою. Видає позики під заставу нерухомості та транспортних засобів. Не вимагає хорошої кредитної історії, довідки про доходи та великого пакету документів;
 3. МФО – найпоширеніші мікрофінансові організації. Їхня робота спрямована на видачу дрібних кредитів, як правило, до 10-15 грн під дуже високий відсоток (700-900% річних). Вони не підходять для людей, які бажають отримати велику позику.

Взяти великий кредит під невисокий відсоток сьогодні можна лише у двох місцях: у системних банках або в «Гроші 24». Якщо у вас погана кредитна історія, немає високого рівня офіційних доходів або ви не хочете надавати великий пакет документів. банки, з ймовірністю 99,9%, вам відмовлять у видачі!

Чому «Гроші 24» пропонують хороші умови видачі кредиту готівкою?

«Гроші24» - це небанківська фінансова установа, на яку не поширюється ціла низка вимог НБУ, у тому числі необхідність підтвердження платоспроможності клієнтів. Також гроші видаються під заставу нерухомості чи транспортних засобів (до 80% вартості), що гарантує безпеку угоди для організації.

Ключові переваги кредиту готівкою в «Гроші 24».

У «Гроші 24» ви знайдете найнижчу відсоткову ставку на ринку: від 18% річних (Банки пропонують від 20% та вище). Від вас не вимагатимуть великого пакету документів, буде достатньо: паспорта, ідентифікаційного коду та документів на заставну власність.

Взяти кредит можуть клієнти віком від 18 до 85 років, а також люди із чорних списків. Ми не затягуємо з ухваленням рішення – до 10 хвилин на розгляд, а видача готівки в офісі – до 2-х годин після позитивного рішення.

Займа оформляється тільки через офіційний договір, в якому ви не знайдете додаткових комісій за обслуговування та прихованих платежів. Документи надаються заздалегідь, тому клієнт може не поспішаючи вивчити всі умови.

У «Гроші 24» ви знайдете оптимальний варіант кредитування з мінімальними процентними ставками! Скористайтеся перевагами зараз!

Всі публікації
Заявка на кредит
Залишились питання? Задайте їх фахівцю!

Кредитна історія відображає сумлінність позичальника - так вважають абсолютно всі банки...Переглянути

Дзвонять колектори: що робити і коли чекати у гості...Переглянути

Приклад розрахунку вартості кредиту
  • Сума кредиту: 100 000 гривень
  • Відсоткова ставка: 22% річних
  • Вартість заставного об'єкту: 200 000 гривень
  • Графік погашення: лише відсотки
  • Термін кредитування: 12 місяців.

  Витрати на оформлення кредиту
  Нотаріус послуги:

  • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
  • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.
  Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 28 200 грн.
  З урахуванням відсотків та суми кредиту: 128 200 грн.

  Сума переплат може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.
  Максимальна річна ставка 30%, включаючи судний відсоток, а також інші витрати, комісії за рік.